U-21. МОЛОДІЖКА «РУХУ» ЗДОЛАЛА «ОЛІМПІК»

Перемогу над дублерами «Олімпіка» забезпечив дубль Кухаревича і гол Теліховського.

Попри статус суперника (дублери «Олімпіка» після 11-ти турів займали останню сходинку  в чемпіонаті), перемога «жовто-чорним» у Щасливому далась нелегко. На гол Кухаревича у першому таймі господарі відповіли результативним розіграшем штрафного одразу по перерві. Втім, це лише розізлило «рухівців». У підсумку, Кухаревич, змарнувавши спершу кілька хороших нагод, таки оформив дубль у матчі, скориставшись помилкою кіпера «олімпійців». А через кілька хвилин свіжий Теліховський і взагалі познущався над захистом донеччан - обіграв спочатку одного, потім другого оборонця і влучно пробив по воротах! Могли «жовто-чорні» вигравати зі ще більшим рахунком, але Лейоус та Рудюк своїми шансами не скористались. У підсумку, 3:1 на користь «Руху». Завдяки цій перемозі «жовточ-чорні» вперше виходять на чисте четверте місце у чемпіонаті, маючи при цьому одну гру в запасі.

Чемпіонат України. U-21. 12-ий тур. «Олімпік» (Донецьк) - «Рух» (Львів)  1:3 (0:1).

5 грудня 2020 року. “Княжа Арена”, с. Щасливе.

Голи: Базілєєв - Кухаревич - 2, Теліховський.

Стартовий склад ФК «Рух» (Львів): Бабічин, Харжевський, Веремієнко, Зец, Притула, Стаменковіч, Кухарук, Руніч, Лейоус, Кухаревич, Козловський.