U-21. МОЛОДІЖКА «РУХУ» ПЕРЕМАГАЄ «ДНІПРО-1»

Завдяки голам Зеца, Лейоуса і Литвиненка «жовто-чорні» продовжили свою безпрограшну серію в чемпіонаті до шести матчів.

Остання гра 2020-го року стала по-справжньому особливою для Віктора Бабічина та Івана Литвиненка, які вперше протистояли своїй колишній команді. Старт зустрічі був за гостями: Брікнер сфолив проти суперника на підступах до власних воріт, а Лебедєв влучно пробив зі штрафного. «Рухівці» теж відповіли зі стандарту: Зец після подачі від Литвиненка виграв боротьбу на другому поверсі і зрівняв рахунок - 1:1! Для словенського центрбека це дебютний гол у складі «Руху». На перерву господарі і взагалі могли іти, ведучи в рахунку, але Рудюк після індивідуального проходу Лейоуса пробив над поперечкою.

По перерві «жовто-чорні» заграли ще активніше. Зокрема, не реалізував вихід на побачення з кіпером Козловський, а Брікнер після кутового влучив у перекладину. Гол назрівав, і на 76-ій хвилині Руніч увірвався до штрафного і відпасував на Лейоуса, який з другої спроби переграв кіпера дніпрян. Для ізраїльтянина цей гол теж, до слова, став першим у футболці «жовто-чорних». А остаточний рахунок у зустрічі біляьрдним ударом встановив Литвиненко. 3:1 - і на зимову паузу молодіжка «Руху» іде відпочивати на четвертій сходинці чемпіонату, маючи одну гру в запасі.

Чемпіонат України. U-21. 13-ий тур. «Рух» (Львів) - «Дніпро-1»  3:1 (1:1).

11 грудня 2020 року. Львів, стадіон СКІФ. Без глядачів.

Голи: Зец, 41, Лейоус, 76, Литвиненко, 86 - Лебедєв, 8.

Попередження: Брікнер, 34, Руніч, 66.

Вилучення: Шинкаренко (друге попередження).

«Рух» (Львів): Бабічин, Харжевський, Зец, Заставний, Притула, Брікнер, Литвиненко, Рудюк, Лейоус, Руніч, Козловський.