U-21. ДУБЛЕРИ «РУХУ» ПОСТУПИЛИСЬ «ГІРНИКАМ»

Семиматчева безпрограшна серія «жовто-чорних» перервалась у Щасливому.

Господарі зі стартового свистка створили кілька небезпечних нагод, однак кіпер львів’ян Бабічин демонстрував надійну гру в рамці. Ані Кобак, ані Микитишин своєї цілі не досягли, ще раз на заваді голу «гірників» стала поперечка. Підопічні Григорія Баранця вибудували організовану гру від оборони та гостро контратакували, втім, слизьке синтетичне поле у Щасливому не дозволило розвинути успіх у завершальній стадії.

По перерві «жовто-чорні» перехопили ініціативу і в перші кілька хвилин буквально притисли «Шахтар» до воріт. Втім, відкрили рахунок у матчі саме донеччани: на 72-ій хвилині вдало на підбиранні зіграв Козік, влучно пробивши у правий кут. На цьому суперник не зупинився і за кілька хвилин розвинув успіх: Шолар відгукнувся на передачу з лівого флангу і подвоїв перевагу своєї команди.

0:2 - у підсумку. Поразка від «Шахтаря» стала для Григорія Баранця першою на чолі молодіжки «Руху».

Чемпіонат України. U-21. 15-ий тур. «Шахтар» (Донецьк) – «Рух» (Львів) 2:0 (0:0)

20 лютого 2021 року. Щасливе, «Княжа Арена». Без глядачів.

Голи: Козік, 72, Шолар, 79.

«Рух» (Львів): Бабічин, Харжевський, Веремієнко, Слюсар, Лень, Дуда, Рудюк, Карабін (Рогачов, 71), Руніч, Лях (Федурко, 62), Вівдич.