U-19. ЮНІОРИ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ «МИНАЙ»

Три очки «жовто-чорним» приніс ефектний удар Руслана Непейпієва.

Моментів біля воріт «Минаю» у першому таймі «жовто-чорні» створили небагато, але кіперу суперників як мінімум двічі доводилось рятувати свою команду. Особливо ефектним виглядав порятунок воріт після удару Слюбика з-за меж штрафного. Втім, до перерви ворота Кемкіна таки зумів розчаклувати Непейпієв - Руслану вдався потужний і точний удар у дальню дев’ятку! Для нападника «Руху» цей гол став 5-им у сезоні і першим за останні три матчі!

Фантастичну нагоду зрівняти рахунок на старті другого тайму мав Бодня, але з гострого кута не влучив у рамку. Можливість оформити дубль змарнував Непейпієв: Руслан вийшов на побачення з кіпером, але програв свою дуель. І ще одну стовідсоткову нагоду збільшувати перевагу «жовто-чорних» втратив Бендера - кіпер «Миная» знову був на висоті. До кінця зустрічі рахунок так і не змінився. 1:0 - юніори «Руху» здобувають 9-ту перемогу у цьому сезоні.

Чемпіонат України. U-19. 12 тур. «Рух» (Львів) - «Минай» 1:0 (1:0).

23 жовтня 2021 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича. 250 глядачів.

Гол: Непейпієв, 36.

Попередження: Дідик, 11, Бендера, 76, Бучакчийський, 90+2.

«Рух» U-19: Ледвій, Савчук, Дідик (Слюсар, 46), Слюбик, Холод, Варфоломєєв (Підгурський, 57), Федор О. (Бучакчийський, 71), Карабін, Пастух (Бендера, 46), Непейпієв, Квасниця.