U-19. ЮНІОРИ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ «МАРІУПОЛЬ»

Підопічні Віталія Пономарьова здобули сьому перемогу у цьому сезоні молодіжного чемпіонату України.

Гру проти «Маріуполя» через вилучення у попередньому турі чемпіонату пропускали Богдан Слюбик та Марко Сапуга.

У першій половині зустрічі команди придивлялись одна до одної та не створювали багато небезпечних моментів. Варто пригадати атаку «Руху» наприкінці першого тайму – Холод пробив головою після подачі з кутового, але голкіпер суперника впорався з цим ударом.

Долю поєдинку вирішив момент на 52-ій хвилині матчу. «Рух» вибіг у контратаку та ідеально розпорядився моментом – Квасниця віддав на Олега Федора, а той відправив м’яч у верхній кут воріт «Маріуполя».

Після цього «жовто-чорні» створили ще декілька моментів, але реалізувати їх не вдалося. У підсумку – мінімальна перемога на виїзді 1:0.

Чемпіонат України U-19. 10 тур. «Маріуполь» (Маріуполь) – «Рух» (Львів)  0:1 (0:0).

30 вересня 2021 року. Маріуполь, НТБ «Маріуполь».

Гол: Федор О., 52.

«Рух» U-19: Ледвій, Роман (Русяк, 72), Холод, Савчук, Варфоломєєв, Пастух (Рогачов, 74), Непейпієв (Обаміна, 84), Федор О. (Де Розаріо, 74), Бендера (Квасниця, 45), Кітела, Карабін.