U-19. ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА НАД «ОЛЕКСАНДРІЄЮ»

5 голів у ворота олександрійців забезпечили юніорам «Руху» дев’яту вікторію у сезоні.

Старт зустрічі був за рухівцями: швидку контратаку потужним ударом з-за меж штрафного завершив Непейпієв. Щоправда, вже через кілька хвилин ексгравець «жовто-чорних» Вівдич вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок у матчі. По перерві підопічні Віталія Пономарьова ще наполегливіше пішли в наступ, що й дало свої плоди на 55-ій хвилині: Савчук результативно відгукнувся на подачу зі штрафного і вдруге вивів команду вперед. Після цього суперник пішов у ва-банк, тож у господарів з’явилось багато простору для маневрів. Питання щодо переможця зустрічі на 80-ій хвилині зняв Карабін: партнери вивели Ярослава на ударну позицію, і нападник спокійно переграв кіпера - 3:1. Втім, на цьому «рухівці» не зупинились і ще двічі засмутили опонентів. Спершу свою дуель у Єрмакова виграв Шостак, а вже в компенсований арбітром час переможну крапку у матчі поставив Підгурський, замкнувши головою подачу з кутового. У підсумку, 5:1 - юніори «Руху» здобули упевнену перемогу над «Олександрією» та впритул наблизились до київських «динамівців», що йдуть на другій сходинці. Зазначимо, у підопічних Віталія Пономарьова також ще 3 матчі в запасі.

Чемпіонат України. U-19. «Рух» (Львів) - «Олександрія» 5:1 (1:1).

30 жовтня 2021 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича. 150 глядачів.

Голи: Непейпієв, 15, Савчук, 55, Карабін, 80, Шостак, 89, Підгурський, 90+4 - Вівдич, 19.

Попередження: Роман, 19, Варфоломєєв, 35, Слюсар, 45+1, Непейпієв, 64, Карабін, 79.

«Рух» U-19: Ледвій, Савчук, Квасниця (Рогачов, 66), Холод, Слюбик, Варфоломєєв (Підгурський, 63), Слюсар, Карабін, Федор О. (Пастух, 59), Роман, Непейпієв (Шостак, 76).