U-19. ПЕРЕМОГА У ЛЬВІВСЬКОМУ ДЕРБІ

Статистика минулих зустрічей цих команд лише підтверджувала принциповість протистояння: обидва поєдинки юніорів «Руху» і «Львова» у минулому сезоні переможця не виявили.

«Жовто-чорні» вийшли на дербі у бойовому складі і домінували на полі впродовж усієї гри. Ще в першому таймі двічі свою команду після ударів Притули врятував кіпер містян Ольховий.

На старті другого тайму пожежа біля воріт гостей ледь не завершилась забитим голом. Втім, удар Карабіна парирував воротар, а після добивання Квасниці з лінії воріт м'яча вибив захисник. Трохи згодом Ольховий витягнув з дев'ятки гармату від Непейпієва. Двічі забив у ворота «Львова» Сапуга, але в обидвох випадках арбітр скасовував голи Марка через офсайди у його партнерів.

Кульмінацією зустрічі став момент на 75-ій хвилині. Проти Сича порушили правила у карному майданчику, і Бендера, який тільки-но з'явився на полі, холоднокровно реалізував вирок рефері, відсвяткувавши свій гол стрибком у снігову кучугуру.

Всі питання щодо переможця зустрічі під завісу гри зняв Руніч, який скористався незлагодженими діями оборонців «Львова» і встановив остаточний рахунок матчу - 2:0 на користь «Руху».

«Жовто-чорні» ідуть на зимову перерву другими у турнірній таблиці, маючи при цьому ще дві гри в запасі.

Чемпіонат України. U-19. «Рух» (Львів) - ФК «Львів» 2:0 (0:0).

15 грудня 2021 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Бендера, 75 (пен.), Руніч, 85.

«Рух» (Львів) U-19: Ледвій, Сич, Холод, Дідик, Роман, Варфоломєєв, Сапуга, Притула (Лях, 80), Карабін (Руніч, 56), Квасниця (Федор О. ,56), Непейпієв (Бендера, 73).