U-19. ПЕРЕМОГА НАД ЗБІРНОЮ АЗЕРБАЙДЖАНУ U-18 У СПАРИНГУ

«Жовто-чорні» мінімально здолали юнацьку збірну Азербайджану завдяки голу Майкла Обаміни.

6 лютого підопічні Віталія Пономарьова провели другий спаринг на турецьких зборах. У поєдинку проти збірної Азербайджану U-18 було багато боротьби та фолів. На 40-ій хвилині «жовто-чорні» залишились у меншості – червону картку отримав Савчук. А в середині другого тайму склади вирівнялись, Борек також побачив перед собою червоне світло.

Долю протистояння вирішив момент на 82-ій хвилині, коли Майкл Обаміна відзначився голом після подачі з кутового. У підсумку – мінімальна перемога 1:0.

«Рух» U-19 (Львів) – Збірна Азербайджану U-18 1:0 (0:0).