U-19. ПЕРЕМОГА НАД «ВОРСКЛОЮ» У СПАРИНГУ

«Жовто-чорні» здолали «Ворсклу» U-19 завдяки голам Олега Федора, Квасниці, Савчука та Руніча.

4 лютого підопічні Віталія Пономарьова провели перший спаринг на зборах у Туреччині. У суперниках була «Ворскла» U-19. «Жовто-чорні» активно розпочали поєдинок і вже на 6-ій хвилині Олег Федор відкрив рахунок у матчі чудовим ударом зі штрафного. Перевагу «Руху» після динамічної комбінації у середині першого тайму подвоїв Ілля Квасниця.

У другому таймі Гліб Савчук замкнув навіс від Притули та зробив рахунок 3:0. Через 6 хвилин арбітр призначив пенальті у ворота «Руху», завдяки чому полтавці скоротили відставання у рахунку. Але вже на 72-ій хвилині Руніч встановив підсумковий рахунок у зустрічі – 4:1.

«Рух» U-19 (Львів) – «Ворскла» U-19 (Полтава) 4:1 (2:0).