U-19. ПЕРЕМОГА НАД «ФРЕМОМ» У ЗАКЛЮЧНОМУ СПАРИНГУ

«Жовто-чорні» перемогли данський «Фрем» в останньому спарингу на турецьких зборах – 3:2. За «Рух» забив Слюсар та дублем відзначився Підгурський.

Юніори «Руху» завершили турецькі збори матчем проти данського «Фрему». Вже на 10-й хвилині Підгурський ударом головою після подачі з кутового вивів «жовто-чорних» вперед. Вже за 8 хвилин Денис відзначився вдруге красивим ударом злету. На 33-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Руху», а суперник його вдало реалізував. Проте, ще до перерви Слюсар зробив рахунок 3:1. У другому таймі підопічні Віталія Пономарьова контролювали гру, але пропустили наприкінці матчу. У підсумку – перемога з рахунком 3:2.

Це був заключний товариський матч «Руху» U-19 на турецьких зборах. І в усіх спарингах «жовто-чорні» здобули перемоги. Окрім «Фрема» хлопці Віталія Пономарьова обіграли «Ворсклу» U-19, Збірну Азербайджану U-18, «Ольборг» U-17 та збірну Киргизстану U-20.

«Рух» U-19 (Львів) – «Фрем» (Копенгаген) U-19 3:2 (3:1).