U-19. ПЕРЕМОГА НАД «АЛЬСІРОЮ» НА ТУРНІРІ COTIF

Юніори «жовто-чорних» здобули першу перемогу на міжнародному турнірі у Валенсії завдяки голам Руслана Непейпієва та Дениса Теслюка.

Другу гру групового етапу міжнародного турніру COTIF підопічні Віталія Пономарьова провели проти іспанської «Альсіри». Початок матчу видався рівним, проте згодом «рухівці» перехопили ініціативу та почали створювати гострі моменти. Наприклад, на 17-ій хвилині міг відзначатись Непейпієв. Руслан перекидав голкіпера суперника після виходу віч-на-віч, але м’яч пролетів вище воріт.

Перший гол у матчі «жовто-чорні» забили на початку другого тайму. Непейпієв заробив пенальті, який сам і реалізував. Після цього гра проходила на зустрічних курсах, де більш майстерними виявились «рухівці». Наприкінці поєдинку Столярчук обікрав суперника біля чужого штрафного майданчика, віддав на Теслюка, а той не схибив. У підсумку, перемога «Руху» над «Альсірою» з рахунком 2:0.

Після двох турів підопічні Віталія Пономарьова мають у своєму активі 4 очки. 4 серпня «жовто-чорні» проведуть заключний матч групового етапу проти «Валенсії» за вихід у плей-оф.

Міжнародний турнір COTIF. «Рух» U-19 (Львів) – «Альсіра» U-19 (Альсіра) 2:0 (0:0).

2 серпня 2022 року. Л’Алкудія, Валенсія, Іспанія.

Голи: Непейпієв, 47 (пен.), Теслюк, 76.

«Рух» U-19 (Львів): Ледвій, Роман, Холод, Савчук (Товарницький, 80), Кітела, О. Федор (Столярчук, 51), Підгурський, Сапуга, Непейпієв (Теслюк, 51), Квасниця (Касарда, 80), Пастух (Русяк, 80).