U-16. ПРИПИНЯЄМО ВИСТУП У ЗИМОВОМУ КУБКУ ДЮФЛУ

Підопічні Володимира Безуб'яка мінімально поступились у чвертьфіналі змагань «Динамо» U-15 – 0:1.

У першому таймі поєдинку невелика перевага була у киян. Гості більше контролювали м’яч, але небезпечні моменти виникали в обох команд. Один з таких завершився голом «Динамо» наприкінці першої половини гри – результативним ударом відзначився Ростислав Човгаленко.

У другій половині зустрічі «жовто-чорні» побігли відіграватись та постійно тримали у напрузі голкіпера суперника. Кілька разів головою пробивав Нікіта Ярош, з лінії штрафного майданчику удару завдавав Ілля Лебідь, але завжди на шляху м’яча ставав захисник, або воротар суперника. У підсумку – мінімальна поразка з рахунком 0:1.

Володимир БЕЗУБ'ЯК, старший тренер «Руху» U-16: «Відверто скажу, що перший тайм нам не дуже вдався - було багато браку та втрат м’яча. У другому таймі хлопці проявили характер, перевели гру на половину поля суперника, але не вистачило останнього удару. Є ще багато недоліків у грі команди, які потрібно виправляти. Але ми впевнено рухаємось в цьому напрямку».