СВЯТОСЛАВ ВАНІВСЬКИЙ: «МИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ВСІ ПЕНАЛЬТІ «ІНТЕРА»

17-річний воротар «Руху» Святослав Ванівський став одним із героїв переможного поєдинку проти міланського «Інтера» в Юнацькій лізі УЄФА. Його сейв у протистоянні з Александаром Станковічем багато в чому призвів до тріумфу «жовто-чорних».

 

 

Через дві доби після цього драматичного поєдинку медіа-центр футбольного клубу «Рух» поспілкувався з голкіпером команди.

– Відійшов уже від настільки драматичного матчу?

– Так. Уже вся команда готується до наступної гри. Чекаємо на наступного суперника.

– Коли відновили тренування після матчу з «Інтером»?

– Учора, в четвер, 9-го лютого. Але тренерський штаб розподілив графік роботи так: хто більше часу провів на полі – ті відновили заняття сьогодні (у п’ятницю). Я особисто тренуюся з четверга. Ми всі розуміємо, що на відпочинок немає часу, варто готуватися до наступних відповідальних ігор. 

– Сподівався, що вийдеш на таку гру з настільки драматичною зав’язкою?

– Так. Я знав про це. У випадку з післяматчевими пенальті такою була задумка наших тренерів.

– Головний тренер Віталій Пономарьов розповідав, що ви на тренуваннях зазвичай пробиваєте на чемпіона пенальті, готуючись до схожих ситуацій під час офіційних ігор…

– Саме так і відбувається. Це вже як традиція. Мені вона дуже подобається. І я в таких серіях зазвичай є переможцем. Тому розумів, що в той чи інший момент мені можуть надати відповідальну роль.

– Усвідомлюєш, що ця гра в Стальовій Волі – найвизначніша у твоїй кар’єрі?

– У цьому навіть жодних сумнівів нема…

 

 

– Зараз кого хочеш у суперники, щоби перевірити нерви тих, хто спробує пробити тобі пенальті?

– У нашій команді більшість хоче англійців – «Манчестер Сіті» чи «Ліверпуль». Але якщо проаналізувати можливих суперників у плані того, як вони виступають у національних чемпіонатах, то найоптимальнішим для нас є «Мілан»*. Чому? Подивіться на турнірні таблиці провідних чемпіонатів європейських країн.

– Чи здивували тебе, як воротаря, ті футболісти «Інтера», які пробивали післяматчеві пенальті?

– Чесно кажучи, ні. Ми з тренером воротарів Андрієм Радем і з іншими тренерами-аналітиками переглянули всі пенальті, які пробивали футболісти «Інтера» за сезон: хто та куди бив. Зробили висновок – нічого нового. Все прогнозовано – плюс-мінус. Тільки не вивчили досконало запасних гравців «Інтера», які вийшли на одинадцятиметрові…

– Маєш на увазі ті удари, після яких ти не зреагував?

– Саме так. Цих футболістів я не вивчив. Плюс їхній головний форвард Еспозіто створив для мене проблеми – як під час гри, так і під час виконання одинадцятиметрового. Щодо решти трьох, то ми знали, як вони виконують пенальті та саме до цих варіантів готувалися

*Примітка: «Мілан» перебуває на 15-му місці в італійській Прімавері серед 18-ти команд (для прикладу – «Інтер» 13-ий).


loading...

0 коментарів

    Схожі новини