СПАРИНГ. ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА НАД «ВАЛМІЄРОЮ»

«Жовто-чорні» перемогли у товариському матчі латвійську «Валмієру» завдяки голам Карасюка та Карабіна.

Підопічні Леоніда Кучука активно розпочали матч. Вже на 4-ій хвилині Карасюк скористався помилкою захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером та реалізував момент. У першому таймі «жовто-чорні» створили ще кілька моментів, але голкіпер «Валмієри» діяв надійно.

На першій хвилині другого тайму Карабін заробив пенальті та сам його реалізував, зробивши рахунок 2:0. Вже через кілька хвилин арбітр призначив 11-метровий у ворота «Руху», але суперник пробив вище воріт. Зробити рахунок розгромним міг Руніч, але його удар у середині другого тайму взяла на себе стійка. Отже, впевнена перемога «Руху» з рахунком 2:0.

«Рух» (Львів) – «Валмієра» (Валмієра) 2:0 (1:0).