СПАРИНГ. ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА НАД ЧЕМПІОНОМ ЕСТОНІЇ

«Жовто-чорні» перемогли естонську «Левадію» – 2:1. За «Рух» забивали Плюмен та Климчук.

У другому товариському матчі ігрового дня суперником «Руху» був чемпіон Естонії – «Левадія». У першому таймі підопічні Леоніда Кучука створили кілька моментів – спочатку Федорчук пробив поруч зі стійкою після навісу. А на 29-ій хвилині Климчук здалеку пробив у дальній кут, голкіпер суперника з труднощами впорався з ударом. Вже через хвилину гравець «Левадії» завдав сильного удару з-за меж штрафної – без шансів для Паньківа – 0:1.

У другій половині зустрічі рухівці продовжили тиснути на ворота суперника. На 61-ій хвилині Діав пробивав головою, але голкіпер «Левадії» впорався з ударом. А на 76-ій вже стійка виручила суперника після удару Плюмена. Але «жовто-чорні» не опускали рук – наприкінці матчу Климчук заробив пенальті, а Плюмен впевнено реалізував його. А вже у додатковий час Климчук забив головою після подачі з кутового від Плюмена. Вольова перемога – 2:1.

«Рух» (Львів) – «Левадія» (Таллінн) 2:1 (0:1).