СПАРИНГ. «РУХ» ПЕРЕМІГ «ПОДІЛЛЯ»

Спарингом з лідером Другої ліги «рухівці» заповнювали паузу, яка склалась внаслідок перенесення матчу 18-го туру проти ПФК «Львів». Тренерський штаб розцінював цю зустріч як можливість напрацювати різноманітні тактичні моделі гри перед офіційними поєдинками.

«Жовто-чорні» вийшли вперед уже на старті зустрічі. На подачу Білого з кутового з другого поверху результативно відгукнувся Кухаревич - 1:0. Подвоювати перевагу міг Бойчук, але на його удар з близької відстані зреагував кіпер «Поділля». Наприкінці тайму Богдан знову загрожував воротам хмельничан - м’яч пролетів над поперечкою.

На другий тайм «Рух» вийшов у оновленому складі. До слова, на полі з’явився узбецький нападник Абдіхоліков, для якого ця гра стала першою за основну команду. Після подачі від Федорчука Бобір пробивав головою, але не влучив у рамку, а дещо пізніше вивів на ударну позицію Мартинюка, який пробив вище. Все ж другий гол «рухівці» таки забили:  Борячук віддав поміж захисників, Кондраков обіграв кіпера і встановив остаточний рахунок у зустрічі. 2:0 - «Рух» перемагає у контрольному спарингу «Поділля».

Товариський матч. «Рух» (Львів) - «Поділля» (Хмельницький)  2:0 (1:0).

14 березня 2021 року. Винники, НТБ «Рух». Без глядачів.

Голи: Кухаревич, 7, Кондраков, 80.

1 тайм. «Рух» (Львів): Бандура, Зец, Білий, Гагун, Сич, Притула, Карасюк, Климчук, Бойчук, Кухарук, Кухаревич.

2 тайм. «Рух» (Львів): Мисак, Сігурдссон, Сич, Копина, Ґліха, Федорчук, Мартинюк, Лях, Борячук, Абдіхоліков, Кондраков.