СПАРИНГ. РЕЗУЛЬТАТИВНА НІЧИЯ З «МЕТАЛІСТОМ 1925»

«Жовто-чорні» у передостанньому товариському матчі на турецьких зборах зіграли внічию з харківським «Металістом 1925» (2:2).

Поєдинок розпочався з невеликої переваги підопічних Леоніда Кучука. І вже на 17-ій хвилині «Рух» вийшов вперед. Лях прострілив в штрафний майданчик, а Карабін після рикошету відправив м’яч у ворота. У першому таймі «жовто-чорні» мали ще декілька моментів, але не змогли втілити їх у голи.

На 59-ій хвилині «рухівці» все ж подвоїли свою перевагу. Бойчук пробив здалеку, голкіпер харків’ян відбив удар, але першим на добиванні був Руніч, який зробив рахунок 2:0. На 70-ій хвилині Потімков відіграв один м’яч, забивши головою після подачі з кутового. А на 81-ій Габелок зрівняв рахунок у зустрічі – 2:2.

«Рух» (Львів) – «Металіст 1925» (Харків) 2:2 (1:0).