ЩЕ ОДНА ДОПОМОГА ВІД ФК «РУХ» УКРАЇНСЬКИМ АРТИЛЕРИСТАМ

 

Футбольний клуб «Рух» знову допоміг військовим 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ.

Цього разу українські захисники отримали акумулятори та зарядні пристрої, шини для легкових і автобусних транспортних засобів. Також серед допомоги – мастильні матеріали й автозапчастини для легкових і вантажних автомобілів.

Маркіян ЛОПАЧАК, молодший лейтенант 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ: «Дякуємо Григорію Козловському, керівництву футбольного клубу «Рух» і всім хлопцям, які до цього долучаються. Наша співпраця відбувається вже впродовж тривалого часу. Вона є дуже помічною для хлопців, яка зараз перебувають на сході. Тому що всі ці речі в максимально швидкі терміни ми отримуємо, і це значно посилює боєздатність наших воїнів. Ось і цього разу те, що ви сьогодні передаєте, вже завтра прибуде на схід».

Він додав, що в переважній більшості це запчастини до автомобілів, тому що ті надзвичайно швидко ламаються – через погані дороги й обстріли псується ґума, проколюються колеса. У зв’язку з цим відбуваються постійні ремонти. Від того, наскільки якісно їздять машини, наскільки вони у справному стані, залежать і життя наших бійців, це підвищує боєздатність наших частин.

Ігор ДЕДИШИН, генеральний директор ФК «Рух»: «Черговою партією допомоги нашим військовим ми підтверджуємо, що не зупиняємося і не втомлюємося. Розуміємо, що зараз це вкрай необхідно. Кажуть, що добрі справи люблять тишу, але ми робимо нашу допомогу публічною, тому що вважаємо, що це стане певним сигналом і для суспільства, і для Збройних сил України, аби всі переконалися, що маємо серйозний тил, який тримає руку на пульсі, завжди перебуває поруч, на відстані витягнутої руки та готовий допомагати кожен на своєму фронті. Це сигнал для підприємців, меценатів і простих людей, що всі повинні брати в тому участь і допомагати нашим військовим наближати нашу Перемогу».

До речі, вже незабаром українські артилеристи отримають безпілотники «Посейдон» від футбольного клубу «Рух».

Маркіян ЛОПАЧАК: «Зараз хлопці завершують навчання. Думаю, що найближчим часом ці крила передадуть безпосередньо до роботи. Крім «Посейдонів», так само завдяки футбольному клубу «Рух» ми отримували інші безпілотними, на них зараз навчається інша група військових».

За його словами, безпілотні апарати для артилерії – це фактично очі.

Маркіян ЛОПАЧАК: «Наскільки якісні ці очі, наскільки якісно ми бачимо ворога, настільки прицільно можемо по ньому працювати. Відповідно до того буде кращий результат. Це надзвичайно вагома допомога, я думаю, що найближчим часом ми можемо продемонструвати якість цієї роботи».

Своєю чергою, українські захисники-артилеристи передали футбольному клубу «Рух» бойовий стяг своєї бригади за численну допомогу та підтримку.

Ігор ДЕДИШИН: «Цей прапор буде висіти на найбільш видному місці. Ми ним дуже пишаємося. Бойовий стяг стане одним зі символів клубу, він займе найпочесніше місце на нашій базі, аби щодня кожна дитина, яка займається в академії «Руху», кожен футболіст, кожен працівник клубу, кожен гість – усі це бачили та розуміли, в який час ми живемо і чому цей прапор тут».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини