РУХ - ЗОРЯ. 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Головні цифри суботнього протистояння «Руху» та «Зорі».

Луганська «Зоря» - третя за результативністю команда УПЛ - 31 гол. Більше тільки у «Шахтаря» (42) та «Динамо» (41). У складі луганців одразу два нападники, які претендують на звання кращого бомбардира поточного чемпіонату - Шахаб (9) та Гладкий (8). Щоправда, іранець першу половину сезону провів у «Олімпіку», у складі якого і відзначився вісьмома голами, два з яких - забив у ворота «Руху».

Обидві команди не забивали голів у останніх двох поєдинках чемпіонату. Безгольова серія «Руху» в УПЛ триває 180 хвилин, «Зорі» - 231-у хвилину. Востаннє «жовто-чорні» забивали 27 лютого у ворота «Колоса» (2:1), луганці - 7 березня - в матчі з ПФК «Львів» (4:0).

«Жовто-чорні» пропускають голи у свої ворота впродовж рекордних для клубу семи матчів (15 м’ячів). Востаннє львів’яни залишали свої ворота на замку ще в 11-му турі - у виїзній грі проти «Олександрії» (0:0).

Перша і наразі остання зустріч «Руху» та «Зорі» завершилась на користь луганців. У матчі 7-го туру УПЛ «жовто-чорні» після вилучень Гагуна і Мартинюка були змушені весь другий тайм грати вдев’ятьох. У підсумку, поступилися з рахунком 0:4. Голи у тій зустрічі за «Зорю» забивали Гладкий, Кочергін, Іванісеня та Аллах’яр.

Захисник «Руху» Максим Білий у складі «Зорі» провів 106 матчів, в яких забив 5 голів. Тоді як старший тренер «жовто-чорних» Олександр Грицай раніше працював у тренерському штабі луганського колективу.