РУХ - ОЛЕКСАНДРІЯ. 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Головні факти недільного протистояння у Львові.

«Рух» не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 4-х ігор (2 перемоги та 2 нічиї, різниця м’ячів 6-1).

Програшна гостьова серія «Олександрії» продовжується 3 гри, різниця м’ячів 2-8. Також «Олександрія» на полях суперників не перемагає в УПЛ 5 матчів: нічия та 4 поразки. Востаннє клуб з Кіровоградської області здобував перемогу на виїзді ще у лютому - сталось це у Запоріжжі в матчі проти «Маріуполя» (1:0).

Перемога «Олександрії» над «Шахтарем» (2:0) у минулому турі стала першою для підопічних Шарана за останні 5 матчів. Попри невдалу серію в останніх поєдинках, «Олександрія» у 4-ох останніх матчах неодмінно забивала у ворота своїх суперників.

«Рух» у домашніх стінах тримає свої ворота на замку впродовж 120-ти хвилин. Через перебір жовтих недільну гру пропустить кращий бомбардир команди Данііл Кондраков (5 голів).

Попередня зустріч «Руху» та «Олександрії» переможця не виявила - 0:0. Команда Шарана грала в меншості останні 30 хвилин зустрічі (вилучення Артема Бондаренка), втім, «жовто-чорні» так і не зуміли скористатись чисельною більшістю та вирвати перемогу.