«РУХ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ГРИ З «МИНАЄМ»

 

«Жовто-чорні» продовжують підготовку до одного з найважливіших матчів сезону. 

Сесії передувало теоретичне заняття, після чого «рухівці» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках провели інтенсивне тренування. Спершу підопічні Івана Федика працювали над координацією на різних станціях. Далі акцент був спрямований на ігрові вправи. 
 


Мілош Стаменковіч, гравець ФК «Рух»: «Кожна гра для нас є дуже важливою. В наступних семи турах нам потрібно здобувати очки. Проаналізували матч проти «Зорі». Зрозуміли, де припускалися помилок. Зараз активно готуємося до протистояння з «Минаєм». Гадаю, в нас немає глобальних проблем в атаці. Ми створюємо моменти, але нас підводить реалізація. Вважаю, що один забитий м’яч може все змінити. До нас прийде впевненість і тоді будемо відчувати себе набагато краще. Звичайно, неприємно, коли дивимося в турнірну таблицю і бачимо себе там на останньому місці. Ми не хочемо замикати турнірку. Повинні дивитися лише вгору. Не потрібно зациклюватися на супернику. Коли ми демонструємо якісну гру, то у нас все вдається. Відтак, прийде хороший результат. Так, ми прекрасно розуміємо важливість матчу з «Минаєм». Якщо переможемо цього суперника, то це багато що змінить. Можемо пообіцяти, що буде бій». 

Також велику увагу тренерський штаб «Руху» приділив відпрацюванню завершальної стадії. Тож, кіпери «жовто-чорних» мали чимало роботи під час сесії.

До матчу з «Минаєм» усі футболісти підходять в бойовій готовності – травмованих та дискваліфікованих гравців у таборі «жовто-чорних» немає.
 


Олександр Грицай, старший тренер ФК «Рух»: «Готуємося до гри у звичному режимі. Розуміємо, що три поразки поспіль залишили свій відбиток на команді. Все ж ми дуже серйозно налаштовуємося на «Минай». Поступилися «Зорі», але тішить той факт, що хлопці створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Не вистачає реалізації. Ми чекаємо від гравців реакції на останні три поразки. Вони зобов’язані відреагувати. Зміна тренера в «Минаї»? Можливо, це якось впливає, але це їхні проблеми. Ми повинні вирішувати свої питання. Всі футболісти прекрасно розуміють важливість гри з «Минаєм». Будемо намагатися лише перемогти. Рецепт насправді простий: не пропустити і забити. У вирішальних матчах важливу роль відіграє досвід гри на результат». 

Протистояння 21-го туру Favbet Ліги «Рух» – «Минай» відбудеться у неділю, 11-го квітня, на «Арені Львів». Стартовий свисток рефері пролунає о 17:00. Гра пройде без вболівальників. У прямому ефірі матч покаже телеканал «Футбол 1». 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини