РУХ-2. «ЖОВТО-ЧОРНІ» З ПОРАЗКИ СТАРТУВАЛИ У ПРЕМ’ЄР-ЛІЗІ ЛЬВІВЩИНИ

У дебютному матчі нового сезону друга команда юніорів «Руху» поступилась «Куликову» 0:3.

Інтриги протистоянню додавав той факт, що саме куликівські футболісти зупинили представників «Руху» у чвертьфіналі Меморіалу Ернеста Юста. Реваншуватись за ту прикру поразку та стартувати з перемоги у чемпіонаті області старші вихованці Академії, на жаль, не зуміли. У першому таймі моменти для взяття воріт були в обидвох команд, але забити нікому не вдалось. А після перерви кращу реалізацію продемонстрували саме суперники. На старті другого тайму свою команду уперед вивів Жуміга. «Жовто-чорні» кинулись відіграватись, але біля воріт «Куликова» знову не щастило. Граючи ва-банк, наприкінці зустрічі господарі у підсумку пропустили ще двічі. Відтак, поразка 0:3 від «Куликова». У наступному турі друга команда юніорів «Руху» зіграє вдома проти «Темпу». Базова дата 2-го туру – 30 квітня.

Прем’єр-ліга Львівщини. 1 тур. «Рух-2» (Львів) – «Куликів» 0:3 (0:0)

24 квітня 2023 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Жуміга, 55, Юськевич, 83, Мальський, 89 (пен.)

Рух-2: Ванівський, Панченко (Турко, 56), Квас (Ніколаєв, 66), Касарда (Музичук, 56), Бендера (Кусий, 81), Федор А. (Лапко, 70), Чідозі (Штокал, 67), Цюрпалевич, Гришкевич, Товарницький (Обаміна, 81), Герега.