РУХ-2. ЗАВЕРШИЛИ СЕЗОН ПОРАЗКОЮ У МОРШИНІ

У заключному турі Прем’єр-ліги Львівщини юніори «Руху-2» поступилися «Скалі-1911» з рахунком 0:3 та посіли підсумкове 11-те місце у чемпіонаті.

Долю зустрічі господарі вирішили ще у першому таймі. Вже на 11-ій хвилині Черепущак вивів стриян вперед. Згодом «рухівці» порушили правила у власному карному майданчику – пенальті. Вирок рефері успішно реалізував той же Черепущак. А ще за кілька хвилин Павлучкович встановив остаточний рахунок у матчі – 3:0.

По перерві «рухівці» намагалися забити гол престижу та створили кілька небезпечних моментів біля воріт стриян, втім, безрезультатно. У підсумку, поразка 0:3.

Прем’єр-ліга Львівщини. 24 тур. «Скала-1911» (Стрий) – «Рух-2» (Львів) 3:0 (3:0).

3 листопада 2021 року. Стадіон «Медик», м. Моршин.

Голи: Черепущак, 11, 31, Павлучкович, 34.

«Рух-2»: Дубовий, Штифанович, Товарницький, Добрянський (Федор А., 38), Кітела, Варфоломєєв, Бучакчийський (Боцьків, 62), Русяк, Непейпієв, Шостак (Коренков, 62), Сологуб (Бендера, 46).

«Рух-2» свої виступи в елітному футбольному дивізіоні Львівщини розпочав лише з другого кола. За цей час підопічні Віталія Пономарьова здобули 6 перемог та зуміли обійти в турнірній таблиці ДЮШ ФК «Львів» та «Самбір». Загалом у активі «жовто-чорних» 18 залікових балів.