РУХ-2. ЮНІОРИ «ЖОВТО-ЧОРНИХ» ПОСТУПИЛИСЬ «ГАЛИЧИНІ»

Підопічні Віталія Пономарьова зазнали поразки у чемпіонаті Львівської області.

Юніори «Руху» зустрічались на виїзді зі значно дорослішими суперниками з дрогобицької «Галичини». «Жовто-чорні» мали свої моменти у першому таймі, але все ж пропустили на 38-ій хвилині.

У другій половині зустрічі підопічні Віталія Пономарьова намагались відновити рівновагу та тиснули на ворота суперника. Проте зрівняти рахунок «рухівцям» так і не вдалось – поразка 0:1.

Прем’єр-ліга Львівщини. 21 тур. «Галичина» (Дрогобич) – «Рух-2» (Львів) 1:0 (1:0).

6 жовтня 2021 року. Дрогобич, стадіон «Каменяр». 100 глядачів.

«Рух-2»: Дубовий (Ледвій, 46), Товарницький (Штифанович, 55), Підгурський, Русяк (Столярчук, 55), Добрянський (Дуда, 62), Чідозі, Пастух (Федор А., 62), Рогачов (Михальчук, 62), Бендера (Кітела, 46), Квасниця (Бучакчийський, 55), Шостак (Обаміна, 46).