РУХ-2. ПРИКРА НІЧИЯ З ФК «КУЛИКІВ»

Підопічні Віталія Пономарьова втратили перемогу на останніх хвилинах.

«Жовто-чорні» активно розпочали поєдинок та вийшли вперед на 32-ій хвилині. Рахунок у матчі відкрив Нікіта Рогачов. А вже через 5 хвилин м’яч у власні ворота зрізав Андрій Трух. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь «жовто-чорних». А у другій половині зустрічі команди обмінялись голами: спочатку за «Куликів» забив Максим Шомко, а потім Максим Музичук зробив рахунок 3:1. Матч наближався до завершення, коли господарі забили ще двічі, та все ж здобули нічию у матчі з «Рухом».

Попри це, «жовто-чорні» у п’яти турах Прем’єр-ліги Львівщини здобули 10 очок та за тур до завершення першого етапу змагань гарантували собі участь у чемпіонській групі на другому етапі турніру.

Прем’єр-ліга Львівщини. 5 тур. ФК «Куликів» – «Рух-2» (Львів) 3:3 (0:2).

11 вересня 2022 року. Куликів, стадіон «Арена-Куликів».

Голи: Шомко, 60, Жуміга, 90+1, 90+4 – Рогачов, 32, Трух, 37 (аг), Музичук, 72.

«Рух-2»: Ванівський (Дубовий, 86), Гришкевич (Кусий, 46), Савчук, Михальчук (Цюрпалевич, 55), Мельніченко (Падук, 63), Квасниця (Коваль, 46), Добрянський, Бендера (Шайда, 51), Рогачов (Кулик, 63), А. Федор (Обаміна, 55), Теслюк (Музичук, 62).