РУХ-2. ПЕРЕМОГА У ЛЬВІВСЬКОМУ ДЕРБІ НАД «ПОГОННЮ»

Підопічні Віталія Пономарьова здобули четверту звитягу у Прем’єр-лізі Львівщини.

«Жовто-чорні» вийшли вперед уже в дебюті зустрічі: нігерійський хавбек Чідозі вдало пробив злету з-за меж штрафного майданчика. По перерві перевагу юніорів «Руху-2» подвоїв Столярчук. Андрію вдалось результативно головою замкнути подачу партнера з лівого флангу. Вже ближче до перерви господарі відіграли один гол та навіть могли зрівнювати рахунок, втім Дубовий виграв пенальтійну дуель у Яценка. У підсумку, перемога 2:1, завдяки якій «жовто-чорні» піднялись на 11-ту сходинку чемпіонату.

Прем’єр-ліга Львівщини. 20 тур. «Погонь» (Львів) - «Рух-2» (Львів) 1:2 (0:1).

29 вересня 2021 року. Стадіон «Гарт», Львів.

Голи: Затхей, 79 - Чідозі, 2, Столярчук, 58.

Нереалізований пенальті: Яценко, 90 (воротар).

«Рух-2»: Дубовий, Дорош (Товарницький, 41), Штифанович, Слюбик, Чуквуемека, Чідозі, Сапуга, Дуда (Бучакчийський, 46), Добрянський (Федор А., 46), Сологуб (Михальчук, 63), Столярчук (Коренков, 69).