ПРИТУЛА, КУХАРЕВИЧ ТА СИЧ У СКЛАДІ МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ РОЗПИСАЛИ МИРОВУ

Троє гравців «Руху» півзахисники Остап Притула та Олексій Сич і нападник Микола Кухаревич зіграли за збірну України U-21 у матчі проти однолітків із Узбекистану в міжнародному турнірі Antalya Cup.

Остап Притула вийшов на поле у стартовому складі та відіграв перший тайм. По перерві його замінив Олексій Сич, а на 69-ій хвилині Микола Кухаревич з’явився на полі замість Євгена Ісаєнка.

Підопічні Руслана Ротаня домінували над суперником впродовж всього матчу та першими відкрили рахунок. Пенальті на 31-ій хвилині реалізував Бражко. Втім, на початку другого тайму «жовто-сині» пропустили після подачі зі стандарту. У підсумку нічия 1:1.

Наступний поєдинок молодіжна збірна України зіграє у понеділок, 29-го березня, проти Словаччини U-21. Початок матчу о 18:00.