ПОПЕРЕДУ – МАТЧ ПРОТИ «ГІРНИКІВ»

 

Напередодні підопічні Леоніда Кучука розпочали підготовку до гри з донецьким «Шахтарем».

Тренування складалося з двох частин. Спершу «рухівці» працювали у тренажерному залі. Заняття проходило на різноманітних станціях під пильним контролем тренера з фізпідготовки Віталія Романюка. Опісля «жовто-чорні» продовжили заняття на полі.

 

 

Руслан НЕПЕЙПІЄВ, гравець ФК «Рух»: «Сьогодні тренування несло відновлюючий характер. Виконали роботу в залі, а згодом на полі вже працювали більше з м’ячами: грали у квадрати та мали ігрові серії. Гадаю, в наступному матчі проти «Шахтаря» насамперед на перший план вийдуть наші бійцівські якості. Потрібно буде битися на футбольному полі до останньої хвилини. Важливо не поступатися в боротьбі.

З одного боку радий, що дебютував у матчі з «Колосом». Це були позитивні емоції, адже тренер довірив мені місце на полі і випустив на заміну. З іншого – дуже шкода, що команда поступилась. Гадаю, на перший план вийшла дисципліна. В «Колоса» грали більш досвідчені хлопці. В нас молода команда, відтак, це зіграло ключову роль».

До матчу з «гірниками» «рухівці» підходять без кадрових втрат. Усі футболісти готові допомогти своїй команді на футбольному полі.

 

 

Ярослав КАРАБІН, гравець ФК «Рух»: «Звичайно, це буде складний поєдинок проти «Шахтаря», адже це гранд українського футболу. Вони завжди претендують лише на найвищі місця. Але вже у першому турі «гірники» втратили очки, тому це ще раз доводить, що з ними можна грати у футбол. Наш наступний суперник дуже добре контролює м’яч. Вони стараються доводити свої атаки до завершення через середину поля.

Звичайно, дуже неприємно, що почали сезон з двох поразок, але вірю, що у наступних турах в нас все вийде. Не можу сказати, що ми грали погано. Трішки не вистачило організованості».

Вже традиційно у тренувальній сесії взяли участь багато молодих футболістів «Руху». За словами старшого тренера Віталія Пономарьова, зараз команда проходить перехідний етап, тому потрібно проявити терпіння.

 

 

Віталій ПОНОМАРЬОВ, старший тренер ФК «Рух»: «Шахтар» особливо представляти не потрібно. Це флагман українського футболу. Кожен матч важкий для нас. Не можу сказати, що ми спеціально готуємося саме під «Шахтар». Такого немає. Дуже важливою буде організація гри і наш характер в такому матчі. Наша молодь, яка зараз в основному складі, здобуде величезний досвід. Буде цікава гра.

В попередніх двох поєдинках були як позитивні, так і негативні моменти. Десь дався взнаки брак досвіду. Ми працюємо далі, не збираємось опускати руки. Наша мета – залучати до основної команди ще більше молодих футболістів. В нас немає завдань, як-то кажуть, тут і зараз. В команди довгострокова перспектива. Ми хочемо, щоб ті молоді футболісти з плином часу стали гравцями основної команди і не просто грали в УПЛ, а пробували боротися за найвищі місця».

Поєдинок 3-го туру УПЛ «Рух» – «Шахтар» відбудеться вже у п’ятницю, 2-го вересня. Стартовий свисток арбітра на стадіоні «Україна» пролунає о 17:00.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини