ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ – НОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР «РУХУ»

«Жовто-чорні» підписали угоду із телерадіокомпанією «Перший Західний».
 


Глядачі та слухачі «Першого Західного» отримають можливість брати участь у різноманітних конкурсах та опитуваннях, а, відтак, матимуть змогу вигравати подарунки від нашого клубу. Телерадіокомпанія буде інформаційно підтримувати «жовто-чорних» та активно висвітлювати життя клубу. Спільно з «Першим Західним» «Рух» готує серію розважальних програм, які допоможуть глядачам зсередини побачити «кухню» «жовто-чорних».
 


Генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин у коментарі клубному медіацентру детальніше розповів про співпрацю з телерадіокомпанією «Перший Західний». 
 


Ігор Дедишин, генеральний директор ФК «Рух»: «Всі наші медійні активності спрямовані на те, щоб бути максимально близькими і відкритими до нашого вболівальника. Прагнемо, щоб наших вболівальників ставало все більше. Важливо, щоб ядро наших постійних шанувальників розросталося та ставало міцнішим. Ми маємо свої медійні майданчики, але паралельно шукаємо інші платформи, щоб поширювати інформацію про діяльність та життя клубу. 

Зараз ми стоїмо на порозі запуску Академії футболу. Відтак, наші активності в цьому напрямку хочемо донести до максимально великої аудиторії. «Перший Західний» має цю аудиторію. Ця телерадіокомпанія має велике покриття у Львівській області, відтак, ми би хотіли, щоб не лише промоційну функцію виконала ця телерадіокомпанія, а й, щоб була максимальна інформованість потенційних учнів Академії. Кожен, хто прагне потрапити в Академію «Руху», повинен дізнатися про умови вступу та про те, що вони отримають. Саме в цьому напрямку хочемо попрацювати на максимум. 
 


Гадаю, можна вже привідкрити невеличку завісу. Ми плануємо дуже масштабно висвітлювати весь процес пошуку та відбору молодих талантів у Академію «Руху». В першу чергу в нашій області. Прагнемо змінити ставлення та сприйняття самого процесу відбору. Важливо, щоб пішов зворотній ефект: не діти йдуть до нас, а ми – до дітей. Зробимо крок назустріч талановитим дітям, адже, розумію, що не всі зможуть приїхати до Львова. У кожної дитини та її сім’ї є різні обставини, які не дозволяють це зробити. Ми ж прагнемо, щоб кожен отримав шанс показати себе. Гадаю, ви побачите дуже цікавий спільний проект «Руху» та «Першого Західного», який буде покликаний для того, щоб популяризувати Академію та вступ в неї. У нас на меті стоїть завдання продемонструвати усім, що ми максимально відкриті. Наш відбір буде відбуватися прозоро і туди справді потраплять найкращі, найталановитіші та найздібніші діти».

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини