ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ ЛЕОНІДА КУЧУКА. ПІДГОТОВКА ДО «ВЕРЕСА»

 

«Жовто-чорні» на навчально-тренувальній базі у Винниках з новим наставником готуються до суботнього поєдинку 3-го туру УПЛ проти рівненського «Вереса».

Перед заняттям Леонід Кучук провів для футболістів теоретичне заняття, а вже опісля команда розпочала тренувальну сесію на гібридному полі Академії. Новоспечений тренер зібрав усіх гравців у колі та тримаючись за руки зіграв з футболістами утримання м’яча. Це викликало неабиякий сплеск емоцій в колективі. 

Після пробіжки та розминки тренування було спрямоване здебільшого на тактичну підготовку. Не зраджуючи своїм традиціям, Леонід Кучук активно брав у ньому участь та постійно підказував підопічним. На сам кінець «жовто-чорні» відпрацювали стандартні положення. 

Андрій КУХАРУК, гравець ФК «Рух»: «Після заняття залишились виключно позитивні враження. Певною мірою це було знайомство з Леонідом Кучуком. Раніше я не працював з цим тренером. Він пояснив нам свої вимоги та розповів про свої тактичні задумки. Будемо старатися їх втілювати в життя. «Верес» – це хороша команда. Зараз кожен колектив буде прагнути здобувати очки. Вони, як і ми минулого року, зараз є дебютанти УПЛ. Розумію з яким настроєм вони налаштовуються на поєдинок з нами. Все покаже гра».

Залишається під питанням участь у грі з «Вересом» центрального оборонця Мілоша Стаменковіча, який продовжує відновлюватись після травми. Усі решта готові до наступного матчу. Про свого суперника гравці відгукуються виключно з повагою. 

Олексій СИЧ, гравець ФК «Рух»: «Сьогоднішнє тренування було спрямоване здебільшого на тактичну підготовку. Дізналися багато нового. Загалом перше заняття з Леонідом Станіславовичем пройшло чудово. Мені все сподобалось. Ми вже грали з «Вересом» на зборах і перемогли. Гадаю, потрібно продовжувати цю традицію. Настрій лише позитивний. Налаштовуємось лише на перемогу. Потрібно пам’ятати про те, що «Верес» – це дуже бойова команда. Поєдинок точно буде непростим. Важливо не програти боротьбу на кожному клаптику поля».

Перший домашній матч «Руху» у новому сезоні проти «Вереса» відбудеться у суботу, 7-го серпня на «Арені Львів». Стартовий свисток арбітра пролунає о 17:00.

Буде бій!


loading...

0 коментарів

    Схожі новини