ПЕРЕДМАТЧЕВЕ ТРЕНУВАННЯ У ПОЛТАВІ

 

Вранці «жовто-чорні» потягом приїхали в Полтаву, а вже ввечері на базі «Лтава» провели тренувальну сесію. Опісля на «рухівців» чекало теоретичне заняття.

Дорога до місця призначення зайняла у львів’ян близько 10-ти годин. Потяг у Полтаву прибув о 8:34. Після поселення в готель, сніданку та обіду, «жовто-чорні» відправились на передматчеве тренування, яке розпочалось о 17:00.

Сесія у «рухівців» тривала майже годину. Після розминки та роботі на станціях футболісти грали у квадрат, а згодом налагоджували ігрові взаємозв’язки. Особливу увагу наставник «жовто-чорних» звертав на тактичні аспекти. Насамкінець підопічні Івана Федика відпрацьовували флангові подачі. Після повернення в готель на гравців очікувала теоретична підготовка та вечеря. 
 


Максим БІЛИЙ, гравець ФК «Рух»: «Заради хорошого фундаменту на майбутнє завжди важливо добре стартувати в чемпіонаті. Ми поступилися у 1-му турі, але, вважаю, не потрібно робити з цього великої трагедії. Це була лише дебютна гра в новому сезоні. Гадаю, нам не пощастило. Потрібно виправити ситуацію. Повинні добре налаштуватися на матч з «Ворсклою». Дуже часто на перших хвилинах ми пропускали безглузді м’ячі. Повинні заслужити на фортуну. У попередній грі вона від нас відвернулась. 

«Ворскла» – це класна команда, яка добре підсилилась та грає у єврокубках. Так, вони зіграли посеред тижня з «КуПСом», але я вважаю, що будь-яка гра краще, аніж тренування. Це тримає команду в тонусі. Ще з минулого року пам’ятаємо, що з ними грати завжди важко. На нас чекає дуже складний матч. Нам важливо продемонструвати свій максимум. Повинні здобувати очки і рухатися далі».

Вже в неділю, 1 серпня, «Рух» на стадіоні ім. О. Бутовського зіграє поєдинок 2-го туру УПЛ проти «Ворскли». Початок протистояння о 19:30.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини