ОЛЕКСІЙ СИЧ У СКЛАДІ МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ЗІГРАВ ВНІЧИЮ ПРОТИ ПІВНІЧНОЇ МАКЕДОНІЇ

«Рухівець» вийшов у стартовому складі «синьо-жовтих» та провів на полі увесь матч.

Підопічні Руслана Ротаня зустрічались з однолітками з Північної Македонії. Молодіжна збірна України вийшла вперед наприкінці першого тайму. Проте вже у другій половині зустрічі суперники зрівняли рахунок. Команда Руслана Ротаня тиснула на ворота Північної Македонії. Зокрема на 83-ій хвилині Олексій Сич пробивав з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів повз ворота суперника. У підсумку – нічия 1:1.

Після 5 матчів «синьо-жовті» посідають 2 місце у своїй групі кваліфікації на Євро-2023 та мають у своєму активі 10 очок.

Наступний поєдинок молодіжна збірна України проведе на «Арені Львів» 16 листопада. У суперниках – однолітки з Сербії.