НОВЕ РЕАЛІТІ-ШОУ «ХОЧУ У ФУТБОЛ»

Стартує масштабний проект футбольного клубу «Рух», YouTube-каналу «Бомбардир» та компанії FAVBET, в якому кожен має шанс стати професійним футболістом.

 

 

Мета проекту - дати шанс кожному футболісту-аматору віком від 17 до 23 років стати професіоналом. Переможець реаліті «Хочу у Футбол» підпише контракт із «Рухом» на 6 місяців або ж отримає грошовий приз - 100 тисяч гривень. 

Проект складається із двох етапів. Під час першого етапу буде проведено 7 селекційних відборів у семи містах України - Львів, Чернігів, Житомир, Київ, Дніпро, Одеса, Харків. 

Аби подати заявку на участь, необхідно заповнити анкету на сайті проекту.

У кожному з семи міст оберуть по троє кращих футболістів. Фінальний раунд відбудеться на тренувальній базі «Руху», де новостворена команда проведе повноцінний збір, за підсумками якого і визначиться переможець проекту. 

Головний тренер проекту «Хочу у Футбол» - Віталій Кварцяний. На селекційних зборах працюватимуть також і інші футбольні експерти - спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький та запрошена зірка. Допомагатиме учасникам в адаптації харизматичний Михайло Кополовець.

Більше деталей про проект, дати селекційних відборів у містах та правила - на сайті «Хочу у Футбол».


loading...

2 коментарів

 • Д

  Давід

  21 лютого 2022 р., 12:04

  Мені 17 років хочу стати професійним футболістом

 • Д

  Давід

  21 лютого 2022 р., 12:02

  Мені 17 років раніше грав в Волині хочу стати професійним футболістом

Схожі новини