МОЛОДІЖНА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМОГЛА ФАРЕРИ. «РУХІВЕЦЬ» ОЛЕКСІЙ СИЧ ВІДДАВ АСИСТ

Представники «жовто-чорних» Олексій Сич та Роман Дідик вийшли у стартовому складі молодіжної збірної України у переможному матчі проти Фарерських Островів (4:0).

Підопічні Руслана Ротаня активно розпочали поєдинок, а одним з найнебезпечніших гравців був Олексій Сич. Крайній захисник двічі влучав у каркас воріт суперника, а на 28-ій хвилині віддав результативну передачу на Бондаренка. Ще до перерви Україна подвоїла перевагу, голом відзначився Супряга.

У другому таймі підопічні Ротаня забили ще двічі – відзначились Вівчаренко та Судаков. У підсумку – впевнена перемога 4:0. Роман Дідик провів на полі 46 хвилин, а Олексій Сич відіграв повний матч.

Наступний поєдинок у рамках кваліфікації на Євро-2023 молодіжна збірна України проведе 5 червня проти Північної Македонії. Початок гри – о 20:45.