МОЛОДЬ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛА ЮНІОРІВ «ПРИКАРПАТТЯ»

«Жовто-чорні» здобули перемогу у першому спарингу на літніх зборах. У півфіналі благодійного турніру «Разом до Перемоги» підопічні Леоніда Кучука розгромили МФК «Прикарпаття» U-19.

Молодь «Руху», якій Леонід Кучук довірив місце у старті першого спарингу на літніх зборах, каші на полі не зіпсувала. Вже на 5-ій хвилині «жовто-чорні» вийшли вперед: Карабін на дальній стійці замкнув подачу від Мисика – 1:0. По перерві Ярослав оформив дубль, цього разу завдавши результативного удару головою після шикарного навісу з флангу від Кітели. Продовжили львів’яни забивати навіть в меншості: Притула вивів на ворота Пастуха, і той переграв кіпера, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:0 на користь «Руху».

Спаринг. «Рух» (Львів) – МФК «Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0).

26 червня 2022 року. Івано-Франківськ, стадіон «Рух».

Голи: Карабін, 5, 35, Пастух, 43.

Попередження: Чідозі, 19, Непейпієв, 23, 43.

Вилучення: Непейпієв (друга жовта).

«Рух» (Львів): Ледвій, Мисик, Слюсар, Товарницький, Кітела, Чідозі, Пастух, Притула, Квасниця, Непейпієв, Карабін.