МИРОВА З «МИКОЛАЄВОМ»

«Жовто-чорні» не визначили сильнішого у спарингу з представником Прем’єр-ліги Львівщини.

Підопічні Леоніда Кучука вийшли на гру проти аматорського колективу області складом, наближеним до основи, втім, легким цей спаринг для «жовто-чорних» точно не назвеш. На старті зустрічі «Миколаїв» несподівано відкрив рахунок. Ексгравець «Руху» Зубар заробив пенальті і сам же його реалізував у ворота Паньківа – 0:1. Намагання львів'ян відновити паритет ще до перерви були безуспішними – суперник надійно діяв у захисті і грамотно перекривав усі зони.

Натиск на ворота «Миколаєва» збільшився у другому таймі. Кіпер суперників дивом зреагував на удар Руніча, тоді як спробу Климчука заблокував захисник. Зрештою, свого Юрій домігся на 67-ій хвилині, коли причатував ворота і змусив помилитись кіпера – 1:1. Після цього буквально в наступній атаці Таллес і Бойчук могли виводити «рухівців» уперед, але гостям вдалось відбити наступ. Кількох сантиметрів до дублю не вистачило Климчуку, який небезпечно пробив головою після подачі від Ляха. Вирвати перемогу для «жовто-чорних» під завісу зустрічі міг Довгий, який у тому матчі дебютував за свою нову команду, але його удар воротар миколаївців перевів на кутовий. У підсумку, бойова нічия 1:1.

Спаринг. «Рух» (Львів) – ФК «Миколаїв» 1:1 (0:1).