«МИНАЙ» – «РУХ»: 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Матч 28-го туру УПЛ між закарпатським «Минаєм» і львівським «Рухом» відбудеться сьогодні (в четвер, 25-го травня) на стадіоні «Минай», початок – о 13:00.

В Українській Прем’єр-лізі «Рух» провів 4 матчі з «Минаєм» і жодного разу не програв: 1 перемога та 3 нічиї; різниця м’ячів 5-3 (за хронологією – сезон-2020/2021: 0:0 (виїзд), 2:0 (вдома); сезон-2021/2022: 2:2 (вдома), гра другого кола не відбулася; сезон-2022/2023: 1:1 (вдома). «Жовто-чорні» востаннє грали на полі «Миная» ще 1-го листопада 2020-го року, зіграли внічию 0:0.

Безвиграшна гостьова серія «Руху» триває в чемпіонаті України 6 матчів (нічия і 5 поразок). Безнічийна серія «Миная» триває 4 поєдинки: по 2 перемоги та поразки.

«Рух» за тренерства Віталія Пономарьова в гостях іще не перемагав – у 5-ти іграх нічия та 4 поразки. Загалом Віталій Пономарьов провів 10 поєдинків на посаді головного тренера «жовто-чорних»: 2 перемоги, 4 нічиї, 4 поразки.

Воротар Олександр Бандура («Минай») свого часу провів за «Рух» у всіх турнірах 30 ігор (40 голів пропустив). Так само у складі львівської команди виступав захисник Дмитро Нємчанінов («Минай») – він зіграв за «жовто-чорних» у всіх турнірах 17 поєдинків.

Матч першого кола львівського та закарпатського клубів у рамках 13-го туру УПЛ відбувся 14-го листопада на «Арені Львів». Він закінчився нічиєю 1:1: на гол з одинадцятиметрового удару від Юрія Климчука на 23-ій хвилині після перерви влучним ударом відповів Іван Трубочкін (63-тя хвилина).