МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ – У ЧВЕРТЬФІНАЛІ ТУРНІРУ

«Жовто-чорні» в 1/8 фіналу розгромили «Темп» (Гірське) завдяки голам Непейпієва, Гереги та Столярчука.

У матчі проти «Темпу» тренерський штаб Михайла Дячука-Ставицького надав ігрову практику великій кількості гравців юніорської команди та її найближчому резерву. «Рухівці», як і прогнозувалось, зі стартових хвилин заволоділи ініціативою на полі. Найактивнішим у першому таймі був Непейпієв, який влучив у перекладину, та ще кілька разів загрожував воротам Гірського. Власне, саме і Руслан відкрив рахунок у поєдинку. Перевагу «жовто-чорних» ще до перерви збільшив Герега, який влучно пробив головою. А остаточну крапку у матчі поставив своїм влучним ударом у другому таймі Столярчук. У підсумку, 3:0 – на користь команди «Руху» U-19, які впевнено крокують до чвертьфіналу товариського турніру. Свого наступного суперника львів’яни дізнаються вже у понеділок.

Меморіал Ернеста Юста. 1/8 фіналу. «Рух» U-19 (Львів) – «Темп» (Гірське) 3:0 (2:0)

25 березня 2023 року. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Непейпієв, 26, Герега, 32, Столярчук, 64.

Рух U-19: Харечко, Герега, Савчук (Чідозі, 62), Михальчук, Добрянський, Русяк (гравець на перегляді, 69), Столярчук, Рогачов (Обаміна, 61), Бойко (Касарда, 62), Непейпієв (Бендера, 62), Боцьків.