МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. «РУХ» U-19 – В 1/8 ФІНАЛУ ТУРНІРУ

У першому матчі плей-оф традиційного меморіалу Ернеста Юста путівку у наступну стадію розіграли два представники Академії. Команда «Рух» U-19 впевнено здолала «Рух» U-17 з рахунком 6:1.

Після першого тайму інтрига у дербі зберігалась, адже рахунок був 2:1. На дубль Штокала голом відповів Обаміна. Втім, по перерві старші хлопці довели справу до розгрому. За «Рух» U-19 забивали також Хмельовський, Король, та Пилипенко. В Штокал забив третій м’яч у грі й таким чином оформив хет-трик. У підсумку впевнена перемога більш досвідчених гравців Академії – 6:1.

Вже у суботу, 18-го березня підопічні Володимира Безуб’яка візьмуть курс на Італію, де візьмуть участь у міжнародному турнірі В’яреджо Кап. Першим суперником «жовто-чорних» стане чинний чемпіон цих престижних змагань «Сассуоло» (20.03). Також на груповому етапі «рухівці» зіграють проти «Олімпіка Тієссуа» (22.03) та «Каррарезе» (24.03).

16 березня 2023. Винники, НТБ «Рух»

Голи: Штокал, 18’, 24’ (пен.), 77’, Хмельовський, 30’, Король, 40’, Пилипенко 49’, (автогол) – Обаміна, 29’.

АФ «Рух» U-19 (Львів): Бакус, Гришкевич, Кусій (Дзюнь, 46), Турко (Гончарук, 46), Лапко, Хмельовський, Король (Саноцький, 46), Штокал, Лебідь, Панченко, Шайда (Денісов, 46).

АФ «Рух» U-17 (Львів): Воробйов, Горін, Фіцик, Пилипенко, Крук, Інносент, Гордійчук, Мікляш, Мужиловський, Музичук (Муха, 46), Обаміна.