МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА НАД «СТРІЛОЮ»

Команда «Рух» U-17 здобула впевнену перемогу у рідних стінах над «Стрілою» (Сулимів), забивши у ворота суперників три голи.

«Жовто-чорні» вирішили долю зустрічі вже у першому таймі. Максим Музичук оформив дубль вже до 35-ої хвилини, а Денис Шайда забив третій гол вже у роздягальню. До речі, для Музичука голи у ворота «Стріли» стали вже 6-им і 7-им відповідно у поточному розіграші змагань. По перерві рахунок не змінився, хоч команда Безуб’яка мала ще кілька реальних нагод збільшити свою перевагу. У підсумку, 3:0 – «Рух» U-17 здобув свою другу поспіль перемогу та закріпив лідерство у своїй групі.

Меморіал Ернеста Юста. Груповий етап. АФ «Рух» U-17 – «Стріла» (Сулимів) 3:0 (3:0).

25 лютого 2023 року. Стадіон ім. Б. Маркевича. Глядачі: 50.

Голи: Музичук, 15, 35, Шайда, 45.

АФ Рух U-17: Саган (Воробйов, 54), Паращук, Кусий (Пилипенко, 70), Турко (Ярош, 57), Лапко (Лебідь, 46), Мікляш, Гордійчук (Яхонтов, 46), Грабовецький, Шайда, Музичук (Бейзик, 57), Обаміна (Чідозі, 46).