МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. МИРОВА З БРЮХОВИЧАМИ

«Рух» U-17, ведучи в рахунку, у домашніх стінах зіграв унічию 1:1 з «Легінем».

Підопічні Володимира Безуб’яка, які минулого тижня з перемоги стартували на турнірі, і цього разу дуже активно розпочали поєдинок. Результат не забарився, і вже на 10-ій хвилині Максим Музичук вивів «жовто-чорних» уперед. Юнаки Академії мали можливість розвивати свою перевагу ще до перерви, але надійно у рамці воріт діяв кіпер «Легіня» Роман Чачунь. Зрештою, досвід гостей, які вже не перший рік грають в чемпіонаті Львівської області, дався взнаки: всередині другого тайму ті зуміли засмутити нашого воротаря. Макс Шурпета не лише зрівняв рахунок, але, як виявилось, встановив остаточний рахунок у зустрічі. Відтак, 1:1 – юніорська команда «Руху» розійшлась миром з брюховицьким «Легінем».

Меморіал Ернеста Юста. Груповий етап. АФ «Рух» (Львів) U-17 – «Легінь» (Брюховичі) 1:1 (1:0).

11 лютого 2023 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича.

Голи: Музичук, 10 – Шурпета, 64.

АФ «Рух» U-17: Саган, Паращук, Кусій, Ярош, Дорош (Бейзик, 46), Мікляш, Гордійчук (Турко, 46), Грабовецький, Лебідь, Музичук, Обаміна.