МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА. ДЕСЯТЬ ГОЛІВ У ВОРОТА «ЖУПАНУ»

Вихованці Академії «Руху» декласували винниківський «Жупан» в останньому матчі групового раунду та посіли першу сходинку у своєму квартеті.

Підопічні Володимира Безуб’яка тричі розписались у воротах суперників у першому таймі, забив гравець на перегляді та двічі Музичук. А після перерви «жовто-чорні» влаштували гостям справжній погром, забивши ще 7 голів. Дубль оформили Квас та Хмельовський, ще по разу засмутили воротаря «Жупану» Пилипенко, Штокал та Бейзик. У підсумку, 10:1 – впевнена перемога вихованців Академії «Руху» у надрезультативному матчі.

Меморіал Ернеста Юста. Груповий етап. АФ «Рух» (Львів) – «Жупан» (Винники) 10:1 (3:1).

4 березня 2023. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича. 30 глядачів.

Голи: Музичук, 19, 43, гравець на перегляді, 34, Хмельовський, 51, 84, Пилипенко, 53, Квас, 67, 75, Штокал, 87, Бейзик, 90 – Соломка, 44.

АФ «Рух» (Львів): Саган, Паращук, Кусій (Пилипенко), Турко (Бейзик, 67), Цюрпалевич-Семочко, Король (Ярош, 73), гравець на перегляді (Гордійчук, 52), Мікляш (Лапко, 46), Шайда (Штокал, 46), Музичук (Квас, 46), Коваль (Хмельовський, 46).