МАТЧ «ШАХТАР» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ І ФАКТІВ

Дебют Едсона, «дві п’ятірки» Климчука й інші статистичні особливості поєдинку донеччан із львів’янами.

«Рух» провів 60-ий матч в Українській Прем’єр-лізі: 14 перемог, 21 нічия, 25 поразок; різниця м’ячів – 62-86.

6019.03.2023«Шахтар»0:2 (виїзд)Леонід Кучук

Переможна серія «Шахтаря» з «Рухом» триває в УПЛ 4 гри. Безгольова серія «рухівців» у ворота «гірників» із 23-го серпня 2020-го року – 403 хвилини.

Перервалася клубна рекордна гостьова гольова серія «Руху» – «жовто-чорні» забивали в УПЛ упродовж 4-ох поєдинків поспіль (5 голів). Натомість «рухівці» пропускають у чемпіонаті рекордні для клубу 9 ігор (12 голів).

55-ий матч в Українській Прем’єр-лізі у складі Руху провів Юрій Климчук, який продовжує впевнено очолювати список гвардійців «жовто-чорних».

Відбувся дебют в УПЛ бразильця Едсона, який став 61-им «рухівцем» у найвищій лізі українського футболу та 121-им – у всіх турнірах. Таким чином Едсон став 5-им бразильським легіонером «Руху» в усіх турнірах – він склав компанію Таллесу, Габріелю, Леандру та Сіднею.

Це 49-ий безгольовий матч «Руху» в усіх турнірах, в тому числі 23-ій – в УПЛ, 20-та поразка «жовто-чорних» за тренерства Леоніду Кучуку в усіх турнірах: 13-та – в УПЛ, 2 – в Кубку України, 5 – у Першій лізі. Підопічні Леоніда Кучука з різних клубів зазнали 30-ої поразки в УПЛ: «Рух» – 13, «Арсенал» – 14, «Сталь» (Кам’янське) – 3.

Безгольова серія «рухівців» у чемпіонаті триває 194 хвилини. Безпрограшна серія «Шахтаря» на своєму полі в УПЛ – 18 ігор: 15 перемог і 3 нічиї. Гольова серія «Шахтаря» в УПЛ – 16 ігор (45 голів).

Ігор Йовічевіч провів 100-ий матч в УПЛ на посаді головного тренера різних команд: 45 перемог, 21 нічия, 34 поразки; різниця м’ячів – 153-115.

«Рух» провів 4-ий матч за арбітражу Миколи Балакіна (Київська область): нічия та 3 поразки.