МАТЧ «ОЛЕКСАНДРІЯ» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ І ФАКТІВ

Дебютний гол Карабіна, перше вилучення Климчука й інші статистичні особливості поєдинку «жовто-чорних» з олександрійцями.

«Жовто-чорні» продовжили свою безпрограшну серію в матчах проти «Олександрії»: 4 поєдинки – перемога та 3 нічиї.

Рекордна гольова серія «Руху» в Українській Прем’єр-лізі триває 7 ігор (9 голів).

Гра в Олександрії стала 95-ою гостьовою для «рухівців» у всіх турнірах: 27 – в УПЛ, 46 – у Першій лізі, 16 – у Другій лізі, 6 – у Кубку України. Баланс усіх виїзних ігор рухівців: 30 перемог, 34 нічиї, 103 поразки; різниця м’ячів – 111:121.

Завершилася безнічийна гостьова серія для львівської команди в чемпіонаті, вона тривала 3 матчі: перемога та дві поразки. Нічия на стадіоні «Ніка» стала 20-ою в УПЛ для «Руху», в тому числі 10-ою за тренерства Леоніда Кучука, який провів 90-ий матч у статусі головного тренера в різних клубах в елітній лізі українського футболу: 28 – «Рух», 48 – «Арсенал»,  14 – кам’янська «Сталь». Баланс усіх ігор: 35 перемог, 27 нічиїх, 28 поразок; різниця м’ячів – 107:97.

Форвард «жовто-чорних» Юрій Климчук отримав першу червону картку в Українській Прем’єр-лізі (у 83-ій грі). Загалом, це третє вилучення в очних протистояннях «Руху» й «Олександрії» (в тому числі друге у львів’ян).

Уперше в УПЛ пробивав пенальті Ярослав Карабін і свого шансу не змарнував. Нападник «Руху» відкрив лік своїм голам як у складі «жовто-чорних» (у 16-ій грі), так і взагалі в УПЛ (у 15-ій).

Успішний одинадцятиметровий Карабіна став 40-им для «Руху» у всіх турнірах (після 49-го удару). Голи з позначок забивали 10 гравців, найчастіше – Юрій Климчук (10), Володимир Бідловський і Данііл Кондраков (по 9).

ЮВІЛЕЙНІ РЕАЛІЗОВАНІ ПЕНАЛЬТІ «РУХУ» У ВСІХ ТУРНІРАХ

1-ий – 14.08.2016 – Друга ліга – Володимир БІДЛОВСЬКИЙ, 5-та хвилина («Металург» З) – 4:3 на виїзді

10-ий – 30.08.2017 – Перша ліга – Володимир БІДЛОВСЬКИЙ, 37-ма хвилина («Нафтовик») – 2:0 на виїзді

20-ий – 10.08.2019 – Перша ліга – Данііл КОНДРАКОВ, 74-та хвилина («Металіст 125») – 1:1 на виїзді

30-ий – 11.04.2021 – УПЛ – Данііл КОНДРАКОВ, 83-тя хвилина («Минай») – 2:0 вдома

40-ий – 28.11.2022 – УПЛ – Ярослав КАРАБІН, 88-ма хвилина («Олександрія») – 1:1 на виїзді

45-ий матч в УПЛ у складі «Руху» провів Мар’ян Мисик, 15-ий – Ярослав Карабін, 10-ий – Олексій Довгий.

В основному складі «жовто-чорних» і взагалі в УПЛ дебютував Денис Підгурський, який став 118-им «рухівцем» у всіх турнірах, у тому числі 57-им в Українській Прем’єр-лізі.

У матчі з «Рухом» перервалася переможна домашня серія «Олександрії», яка тривала 4 поєдинки. Також завершилася домашня рекордна безнічийна серія понеділкових суперників «жовто-чорних», яка тривала  в УПЛ 19 ігор: 12 перемог і 7 поразок. До того ж, «Олександрія» забиває голи у поєдинках УПЛ уже 9 ігор поспіль (18 голів).