МАТЧ «КРИВБАС» – «РУХ» МОВОЮ ЧИСЕЛ І ФАКТІВ

Ювілейний поєдинок «жовто-чорних», завершення «сухої» серії й інші статистичні особливості поєдинку криворізької та львівської команд.

«Рух» зіграв 200-ий матч у всіх турнірах: 69 – в УПЛ, 90 – у Першій лізі, 31 – у Другій лізі, 10 – в Кубку України. Баланс усіх ігор: 79 перемог, 56 нічиїх, 65 поразок; різниця м’ячів – 273-222.

20014.05.2023УПЛ«Кривбас» (Кривий Ріг)0:1, на виїздіВіталій Пономарьов

«Рухівці» провели 2-ий матч в Українській Прем’єр-лізі з «Кривбасом» і зазнали першої поразки. За тренерства Віталія Пономарьова в чемпіонаті в гостях «жовто-чорні» ще не перемагали – в 5-ти матчах нічия та 4 поразки.

Гра в Кривому Розі стала для «Руху» 10-ою з початку чемпіонату безгольовою. До того ж, завершилася серія «рухівців» без пропусків голів в УПЛ, яка тривала 304 хвилини.

НАЙТРИВАЛІШІ «СУХІ» СЕРІЇ «РУХУ» В УПЛ

ХвилиниПеріодСуперникРахунок
33203.04.2021-28.04.2021«Львів»1:1, на виїзді
30429.04.2023-14.05.2023«Кривбас»0:1, на виїзді
24420.11.2021-11.12.2021«Верес»1:1, на виїзді
22108.11.2020-06.12.2020«Олімпік»1:3, на виїзді

«Рухівці» пропустили гол із найпізнішого для себе в УПЛ пенальті – на 90-й хвилині. Це 10-ий реалізований одинадцятиметровий удар у ворота Руху у вищому дивізіоні українського футболу – після 12-го удару.

Ріфет Капіч утретє цього чемпіонату виконував пенальті та втретє його реалізував. Для воротаря Юрія Паньківа це вже 48-ий пенальті в УПЛ і 33-ій пропущений гол із позначки.

Роман Дідик провів 30-ий матч в УПЛ за «Рух», Олексій Довгий – 20-ий.

«Кривбас» здобув 150-ту перемогу на своєму полі в УПЛ, а для Юрія Вернидуба вона стала 100-ою на чолі різних клубів в українських чемпіонатах: 10 – у «Кривбасі», 90 – в «Зорі».

«Рух» провів 5-ий матч в Українській Прем’єр-лізі за арбітражу Євгена Арановського – 5-та поразка.