МАРІУПОЛЬ - РУХ. 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Головні цифри протистояння.

Ворота «Руху» залишаються «сухими» в Чемпіонаті впродовж 210-ти хвилин, тоді як приазовці на домашньому полі пропускають уже три матчі поспіль – 7 голів.

«Жовто-чорні» на полях суперників не забивають голів впродовж 180-ти хвилин. Востаннє львів’яни забивали на виїзді у переможному матчі проти «Колоса» (2:1).

У минулому команди двічі зустрічались між собою. У сезоні 2019/20 «Маріуполь» у Кубку України мінімально здолав «Рух» (1:0), тоді як перша і наразі єдина гра в рамках УПЛ завершилась внічию 0:0.

Кращий бомбардир «Маріуполя» у поточному сезоні - Артем Бондаренко. У його активі 7 голів. Це третина усіх забитих м’ячів команди з Донецької області. У «Русі» найбільше голів забив Данііл Кондраков - 4.

У складі «Руху» грають 3 колишні футболісти «Маріуполя»: Максим Білий (35 матчів, 1 гол), Андрій Борячук (47 матчів, 17 голів) та Валерій Федорчук (54 матчі, 4 гол). Останній не зіграє проти приазовців через перебір жовтих.