ЛЬВІВ - РУХ. 5 ФАКТІВ МАТЧУ

Головні цифри львівського дербі.

Обидві команди підходять до очного протистояння із «сухою» серією. «Жовто-чорні» залишають свої ворота недоторканими в УПЛ впродовж 300-т хвилин (в тому числі 180 - на полях суперників), тоді як ПФК «Львів» не пропускає вже 240 хвилин поспіль.

Останні три матчі в УПЛ «Львів» лише перемагає - це рекорд клубу. Почергово «синьо-золоті» здолали «Олександрію» (3:1), «Минай» та «Десну» (по 1:0). Крім того, містяни при Анатолію Безсмертному ще не втрачали очок на своєму полі - 4 перемоги.

«Рух» не програє в УПЛ вже 3 матчі поспіль - 2 перемоги та 1 нічия. До повторення клубного рекорду залишилась одна гра.

Поєдинок між цими командами у першому колі завершився безгольовою нічиєю. На 34-ій хвилині зустрічі після вилучення Парамонова «жовто-чорні» змушені були догравати матч в меншості.

У складі ПФК «Львів» грають одразу шестеро ексфутболістів «Руху». Це Максим Грисьо, Андрій Бусько, Іван Лобай, Олександр Ільющенков, Іван Брікнер та Ернест. Три останні розпочинали поточний сезон саме у складі «жовто-чорних».