ЛЕОНІД КУЧУК: «МЕНІ НЕ СОРОМНО ЗА СЬОГОДНІШНЮ ГРУ»

Післямова головного тренера «Руху».
 


– Підсумувати цей матч можу однією фразою: мені не соромно за сьогоднішню гру. Грали проти дуже потужної та швидкої команди. У них у складі майстерні футболісти. Сьогодні нам не вистачило везіння і подекуди завершального удару. Подякував хлопцям за гру. Ми будемо рухатися далі. 

Після вилучення полтавчани сіли в оборону і наситили центр поля. Ми почали забагато грати саме через центр. Цього не потрібно було робити. Ми повинні були діяти ширше і шукати можливості для передачі у карний майданчик «Ворскли». Як тільки гравці це робили, виникали небезпечні моменти. Ми готувалися до того, що будемо високо пресингувати суперника. Якби віддали ініціативу «Ворсклі», то вони би нам могли створити проблеми. Полтавчани міцніші за нас у два рази. Таким чином ми відвели гру від наших воріт. 

Незабитий пенальті Климчука? Воротар полтавської команди – дуже хороший у цьому компоненті гри. Потрібно вивчати поведінку голкіпера. Він свідомо відкривав лівий кут. Мені це було помітно збоку. Але 11-метровий удар – це лотерея. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини