КОМАНДА АКАДЕМІЇ «РУХУ» U-17 РОЗПОЧАЛА СВІЙ ШЛЯХ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У ПОЛЬЩІ

Сьогодні гравці 2006-го року народження провели два поєдинки проти польського «Гурнік» (Забже) та чеської «Ганацької Славії» (Кромержиж).

У Польщі розпочався 30-ий міжнародний юніорський турнір з футболу на Кубок Президента міста Забже. Підопічні Володимира Безуб’яка виступають у групі B. До слова, усі поєдинки «Рух» U-17проводить проти команд U-19. Формат гри – 1 тайм 40 хвилин.

У першому матчі «жовто-чорні» поступилися господарям турніру «Гурніку» з рахунком 0:2. Натомість, у другому поєдинку підопічні Володимира Безуб’яка зуміли перемогти чеську команду «Ганацька Славія» 3:1. За «рухівців» дубль оформив Тарас Штокал, а крапку в матчі поставив Максим Коваль.

Вже завтра, о 9:40, «Рух» U-17 проведе заключний матч групового етапу проти польського «Заглембе» (Сосновець). В разі перемоги «жовто-чорні» зіграють у поєдинку за третє місце.

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ XXX МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ НА КУБОК ПРЕЗИДЕНТА МІСТА ЗАБЖЕ