ІВАН ФЕДИК: «МИ ПОВИННІ БУЛИ ПЕРЕМАГАТИ»

Коментар головного тренера «Руху» після львівського дербі.
 


– Нам не вистачило часу, щоб забити другий м’яч. У роздягальні подякував хлопцям за гру. Вони молодці. На початку першого тайму гравці «Львова» вийшли більш зарядженими. Згодом, ми, як-то кажуть, прокинулися і почали володіти ініціативою та створювали моменти. Не хотів би когось виокремлювати серед наших футболістів. У тому, що ми пропустили, є провина всієї команди. Зрештою, усі хлопці зіграли добре, коли ми заробили право на 11-метровий і зрівняли рахунок. 

Під час забитого м’яча Борячуком у першому таймі, який бригада арбітрів не зарахувала, це був награний стандарт. Вважаю, що я не помилився з вибором стартового складу. Розуміли, що ПФК «Львів» після забитого м’яча осяде у своїй штрафній площі, тому зробив заміни у перерві. Якщо не забили другий м’яч, значить, нападники зіграли не дуже добре. 

У нас є декілька гравців, які виконують пенальті, відтак, вони на полі вирішують між собою, хто буде пробивати. Ми повинні були перемагати. Ще раз наголошую, що нам просто не вистачило часу. Гадаю, нічия не є закономірним рахунком. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини